Bir Sayfa Seçin

Spor yaparken dinlenecek müzikler listemiz karşınızda ! En iyi fitness motivasyon müzikleri ve motivasyon videoları sizin için listeledik. Konu vücut geliştirmeye gelince motivasyon deponuzdan eksik etmemeniz gereken bir yakıt. Bu işi en iyi yapanlar motivasyonlarını yüksek tutmak için yüksek enerjiye sahip müziklerden ve dünyanın en iyilerine ait videolardan yararlanmasını iyi biliyorlar. Her günün önemli olduğu bu ortamda antrenman kaçırmamak adına play tuşuna derhal basın.

Spor Yaparken Dinlenecek Müzikler – Hardcore Gaz – Hardcore Vücut Geliştirme !

Konu hardcore bodybuilding ise motivasyon her şeyden daha önemlidir. Vücudunuzdaki bir detayı çıkarmak için saatleriniz hatta yıllarınız belli bir disiplinde geçmek zorundadır. Dinlenmek ve beslenmek işin büyük kısmı olarak lanse edilse de iyi bir idman seansı çıkarmadıkça belli bir noktadan sonra gelişmeniz mümkün değildir. Bu listede ” Work Hustle Kill” ve “I am not Done” gibi “gazı kesmeden” idmana devam etmenizi sağlayacak parçalar var. Spor yaparken dinlenecek müzikler daha sert olmalı diyorsanız listemizi okumaya devam edin!

“Hardcore” zaten dedik ama bir daha vurguluyoruz !

Ve karşınızda The Rock!! , enerjinize enerji katacak 8 dakikalık bu motivasyon videosunu izlerken aniden salona gitme kararı alabilirsiniz. Dwayne Johnson eşliğinde çalışırken, motivasyonunuz tavan yapacak.

Spor Yaparken Dinlenecek Müzikler ‘de 4 dakikalık “tavan” motivasyon

En iyi fitness motivasyon müzikleri ‘ni listelerken motivasyonel videoları es geçmedik. 4 dakikada nasıl sarj olabileceğinizi görmek istiyorsanız bu videoyu mutlaka izleyin.

Spor yaparken dinlenecek müzikler – Farklı bir hava – Trap Music

1990 ‘ların başında ortaya çıkmış olmasına rağmen spor salonlarında son dönemlerde insanları ateşleyen trap müzik formatında mükemmel bir video ! Agresif bass notalar ve ritmik melodiler sizi ateşlemeye yetecektir. En  iyi fitness motivasyon müzikleri tam gaz devam ediyor !

En iyi Fitness Motivasyon Müzikleri’nde  Rock Müzik Coşkusu

Rock müzik olmadan çalışamayanlardan mısınız? Size klasik Rock parçalarından daha farklı bir yaklaşımla hazırlanmış 90 dakikalık enerji bombasını sunuyoruz.

Motivasyonun Dibi – İmkansız diye birşey yoktur

Bu lafa inanmaya başlasanız iyi olur ! Sınırlarınızı zorladıkça imkansız kelimesini sorgulamaya başlayacaksınız. Zihninizdeki sınırlardan kurtulun!

Mükemmel bir nasihat daha – Kendinden şüphe etme!

Uzaklarda bir düşman aramayın. Sebepsiz yere dip yapan bir motivasyona sahip iseniz suçlu çok yakında dolanıyor. Kendinize olan güveni arttıracak ve içinizdeki düşmanla başa çıkmanızı hatırlatacak eşsiz bir video daha! En iyi fitness motivasyon müzikleri motivasyon arasından sonra devam ediyor…

Spor Yaparken Dinlenecek Müzikler –

Psychedelic Trance Kafası

Özellikle kardio antremanlarında ve yüksek ritimde çalışmanız gereken idmanlarda müziğin temposunun arkanızda kaldığını düşünüyorsanız sizi Psychedelic Kafaya davet edelim.

En iyi fitness motivasyon müzikleri ‘nde Hiphop ritimleri

Bu mükemmel listeyi dinlerken dumbbell’lar sanki biraz hafifliyor gibi gelebilir. Ama aslında güçlenen sizsiniz. Ritimleri yakalayın hedeften şaşmayın !

Fit Çift Performansı !

Gelmiş geçmiş en estetik vücutlar arasında sansasyon yaratmış Lazar Angelov’u henüz duymadıysanız kendisinin ve fit sevgilisi Yanita’nın  motivasyonel videosunu izleme zamanınız gelmiş demektir.
Share This