Bir Sayfa Seçin

Flörtle ilk buluşma ajandanızda yerini aldı. Her şey planladığınız gibi gidiyor. Peki Çoğu erkeğin ilk buluşmada yaptığı hataları biliyor musunuz? Konuyla ilgili yapılan araştırmalardan derlenen bu 10 büyük hatadan şiddetle kaçınmanızı tavsiye ediyoruz.

Flörtle ilk Buluşma – Fazla Caka Yapmak

flörtle ilk buluşma

Tamam varlıklısınız, arabanız havalı, cüzdanınız kalın. Ya da böyle görünmeye çalışıyorsunuz aslında cebiniz delik 🙂 Her iki durumda da ilk buluşmadan itibaren cakanızın dozunu ayarlamayı bilmeniz gerekiyor. Servet avcılarını kendinize çekmek gibi bir düşünceniz yok ise fazla cakanın her koşulda aşırı itici geldiğinin altını çizeriz. Varlıklı olduğunuzu bırakın flörtünüz ince detaylardan kendisi yakalasın.

Flörtünü Etkilemek İsteyenlere – En iyi Fitness Tüyoları

Altı Kaval Üst Şeşhane – Giyim Tarzınız

flörtle ilk buluşma

Giyim ve modanın hala gereksiz olduğunu düşünen erkeklerden iseniz sizi alt lige alalım. Flörtle ilk buluşmanızda ona çizeceğiniz imajdan bahsediyoruz burada, konu bir hayli ciddi. Özellikle ilginin yüksek olduğu bayanlar erkeğinin saygı görecek ve yeterli ciddiyeti sağlayacak kadar ilgi çekici görünmesini ister. Tanımadığınız bir mekana takım elbise ile gittiğinizde size gösterilen ilgi ve alakayı bir düşünün. Unutmayın, saygı duyulan bir erkek çekici bir erkektir.

Flörtle ilk Buluşma – Sizi Lanetleyecek Konulardan Kaçının

ilk buluşma

Cadılar hala yaşıyor mu? Lanet de nerden çıktı diyenleri duyuyor gibiyiz. Flörtle ilk buluşma bir lanete dönüşsün istemiyorsanız birinci kuralımız, ex aşklarınızdan, politikadan ve para ile ilgili konulardan uzak duruyoruz. İkinci kuralımız ise birinci kuralı asla ama asla bozmamamız gerektiği. Üçüncü kuralı söylememize gerek yok. İkinci kuralın aynısı.

Telefonlar Cepte Kalsın!!!

sevgiliyle buluşma

İlk buluşmanızda geceyi mahvetmek için yapmanız gereken tek şey, gün boyunca elinizden ayırmadığınız telefona aynı ilgiyi gece boyunca da göstermek. Karşı cinsi kendinizden buz gibi soğutmak gibi bir isteğiniz var ise başarılı bir harekettir.

Flörtle ilk Buluşma – Dozunda içmek

flörtle ilk buluşma

Kim sarhoş bir sevgili ister ki? Unutmayın bu ilk buluşmanız. Biraz bile dozunu kaçırmanız karakteriniz hakkında olumsuz bir izlenim bırakacaktır. Dozunda beraber içeceğiniz bir içki ise kontrollü ve güçlü bir karakter imajını vurgulayacaktır.

Biri Maço mu Dedi? 

sevgili ile bir gece | buneboyle.com

Kadınların maço erkek sevdiği ile ilgili eminiz duyumlar almışsınızdır. Ama ne yazık ki maço tavırların ilk buluşmadan pek de işe yaramadığı bir gerçektir. Kadınların maço erkeklerde sevdiği taraf erkeğe has olan bazı sert tavırlardır, bu tarz tavırlar gerektiğinde kendisini koruyabilecek yapıda olduğunuzu belli eder. Siz yine de gerekmediği sürece sert yapınızı belli etmeyiniz.  Kabalık ise kesinlikle yasak!

Flörtle ilk Buluşma – Yanlış Mekan Seçimi

yanlış mekan

Katastrofik sonuçlar almak istemiyorsanız mekan seçimi yaparken iki kere düşünün. Uygun sohbeti yapabileceğiniz, canlı müziğin de olduğu hareketli bir yer olması artı puan. En popüler mekanlardan ziyade yeni keşfedilen samimi mekanlar sizi ilişkinizde bir sonraki seviyeye taşıyacaktır.

Tripadvisor – Türkiye’deki en iyi Restaurant’lar için Tıklayın

Yoksa Siz Hala ? –  Sigara Kokusu

sevgili ile bir gece | bunları yapma

Sene olmuş 2021. Sigara ile ilgili koyulan yasaklar ve engeller her geçen gün artıyor. Belki de sizin de bırakma vaktiniz geldi? Emin olun flörtünüz sigara içen birisi bile olsa sigara kokusu her daim itici bir faktördür. Tekrarlıyoruz, bırakın artık şunu.

Flörtle ilk Buluşma – Beklentilerinizi Bir Kenara Bırakın

sevgiliyle dışarı çıkma | buneboyle.com

Belki sizi evine davet edecek belki de yemek sonrası başka bir mekanda sadece kahve içmek isteyecek. Siz iyisi mi beklentilere girmeyin. Ona sizi tanıması için gerekli zamanı verin ve ipuçlarından yararlanarak bir sonraki adımı onun istediği yönde atın. Bir kahve mi içsek bilemedim? Gibi sorularla gecenin sonrasındaki isteklerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Başka Birini Oynamak

ilk buluşma

Yapabileceğiniz en iyi şey bu gecede kendiniz olmak. Kendinizi ne kadar kasarsanız o kadar sıkıcı bir geceye dönüşür. Küçük ve samimi espriler, içten bir gülüş ortamı rahatlatacaktır. Siz ne kadar sıcak olursanız gece o kadar romantik olacaktır.

Share This