Bir Sayfa Seçin

En tehlikeli burç hangisi? FBI’ın verilerine göre burçlarında suç işleme eğilimleri listelendi. Yıllardır tartışılan bu konu FBI’ın resmi sitesinde yer almamakla beraber astroloji meraklıları içinde tartışma konusu haline geldi. Peki uzak durmamız gereken en tehlikeli burçlar hangileri? Siz de merak ediyorsanız buyurun yazımıza…

 

En Tehlikesiz Burç – İkizler

Burçlar Hakkında

En şanslı burçlar yazımızda da belirttiğimize ve Zodyak’a göre şansı en düşük olan İkizler burcu, tehlike konusunda en masum, zararsız burç olarak yer almaktadır. Çift karakterli olarak görünen, ne yaptığının kestirilmesi zor olan İkizler, ne kadar tehlikeli olduğu düşünülse de doğru olmadığı görülmektedir.

En Zararsız İkinci Burç – Kova

Burçlar

Kuralları ve prensipli olmasıyla bilinen Kova burcu yenilikler çıkarma, icat etme ve çözüm yolları üretmede ön plana çıkıyor. En tehlikesiz burçlar arasında 2.sırada yer alıyor.

En Tehlikeli Burç Hangisi – Aslan mı? Yoksa Kedi mi?

Burçlar

İlgiyi üzerinde toplamayı seven, hırsıyla bilinen ve lider ruhlu olan Aslan burcu, aslında listeye göre ismi ile çelişmektedir. Aslan değilde aslında bir kedi gibi görünen bu burç, zararsızlar arasında kendine 3.sırada yer buluyor.

Adelet Simgesi Terazi

Burçlar Hakkında Enteresan Bilgiler

Adaleti ile ön planda olan bir burç var karşımızda. Aynı zamanda huzuru bilen ve savaşı sevmeyen, sabırlı yapılarıyla da dikkat çekiyor Terazi burçları. Kayıtlara göre işledikleri cinayetleri keyfi yapmadıkları, zor durumda adaleti sağlama amaçlı işledikleri söylenmekte.

En Tehlikeli Burç Hangisi? – Titiz Katil Başak Burcu

Burçlar Hakkında Enteresan Bilgiler

Yaptıkları işi en ince ayrıntısına kadar düşünen, titiz ve temiz hareket etme konusunda başarılı olan Terazinin, kanıtları yok etme ve yakalanmama konusunda kusursuz olduğu iddia edilmektedir. Sıralamaya göre listede 8.sırada kendine yer bulmaktadır.

En Tehlikeli Burç Hangisi? – Duygusal Katil

Burçlar Hakkında Enteresan Bilgiler

Balık burcunun duygusal olduğu genel olarak herkes tarafından bilinmektedir. Yalnız duygusal olduğuna bakmayın çünkü sandığınız kadar masum değiller. İstatistiklere göre garip ve korkutucu cinsten seri katiller Balık burcundan çıkabiliyor.

Listenin Ortasında – Oğlak

en tehlikeli burç hangisi

Oğlak burcu, listenin ortasında bulunmasına rağmen, istatistiklere göre, gelmiş geçmiş katiller arasında en çok cinayeti işleyenlerin mensup olduğu burç. En korkunç katillerin bu burçtan çıktığı söyleniyor.

Listenin Asi ve İnatçı Burç’u Koç

en tehlikeli burç hangisi

Listenin 5.sırasında yer alan Koç burcu, inatçılık ve asilikte sınır tanımayan bir burç olarak biliniyor. Bu burca sahip insanlar araştırmalara göre, işledikleri cinayetlerin çoğunu cinnet halinde iken yapıyorlar ve sonrasında pişmanlık duyuyorlar.

Sabırlı ve Sabit Fikirli Boğa

Burçlar ve Suç

Öfke ve hırslı yapısı, genelde güçlü karakterleri ile biliniyorlar. Verilere göre, dolandırıcılıkta ve parasal konularda ustalığını konuşturuyorlar ve çıkar amaçlı cinayet işlemekten çekinmiyorlar.

Zeka Bazen Başa Bela Olabilir

en tehlikeli burç hangisi

Son 3’e girerken en tehlikeli burç hangisi sorusunun cevabı da yavaş yavaş şekilleniyor. En tehlikeli burçlardan olan Yay burcu, aynı zamanda dünyada en az bulunan burçlardan biri. Liderlik konumunu seven ve genelde cinayetlerin çoğunu emrinde olan kişilere işlettirmiş olması gerçekten şaşırtıcı bir bilgi. Bu detay ayrıca Yay burcunun hem ne kadar zeki hem de ne kadar tehlikeli olduğunu gösteriyor. Karizmatik tavırları ile kazandıkları saygı da onları ön plana çıkarıyor. Pablo Escobar, Ted Bundy, Charles Bronson gibi isimler Yay burcunun suçlu isimlerinden.

İntikam Çanları Çalıyor

Suçlar ve Burçlar | Buneboyle.com

En ince ayrıntıları bile gözlemleyen, kendilerine yapılan kötülükleri hiçbir zaman unutmayan ve merhametsizliğe misli ile karşılık vermeleri ile biliniyor Akrep burçları. İşledikleri cinayetlerde sadistçe ve canice yöntemlere başvurmaları ne kadar tehlikeli olduklarını açıklamak için sanırız yeterli. Dünya’nın ünlü psikopatlarından biri olan Charles Manson’da akrep burcu.

En tehlikeli burç hangisi mi demiştik? Yengeç Burcu

en tehlikeli burç hangisi

Listenin zirvesinde yer alan Yengeç burçları, aslında en duygusal burçlardan biri olarak kabul edilmektedir. Genellikle işledikleri cinayetlerin çoğu kıskançlık ve duygusal konulara dayanmaktadır.

Share This