Bir Sayfa Seçin

Bazı insanlar doğuştan şanslıdır. Siz kendinizi ne derece şanslı hissediyorsunuz? Burcunuzun şansınızı ne derece etkilediği hakkında bilginiz var mı? Peki size göre en şanslı burç hangisidir? Sizler için burçları şanslarına göre sıraladık.

En şanslı burç hangisidir sorusunun net cevabı : Başak

Bu kadar şansa sahip olmak gerçekten büyük bir lütuf. En şanslı burç hangisidir sorusunun adeta net bir cevabı bu burca sahip olduğunuz için de şanslısınız. İşler her daim istediğiniz gibi gidiyor. Ufak bir problemle karşılaştığınızda bile siz biliyorsunuz ki bu geçici bir durum, senaryo her an tersine dönebilir. Yapabileceğiniz en güzel şey şansınızı iyilikten yana kullanmak ve şanssızlara yardım etmek. Unutmayın, kıskanılacak kadar şanslısınız.

Akrep Burcu

Başak burcunun şansını tescilledik. Peki ondan sonra gelen en şanslı burç hangisidir diye sorsak? Siz de farkındasınız ki herkesin bulmak için zaman harcadığı şeyler önünüze kendiliğinden geliyor. Şansınızın fazla olduğunun gayet fazlasıyla farkındasınız. Hatta öyle ki bazı konuları tamamen şansınıza bırakıp izlemekten keyif alıyorsunuz. Ama unutmayın şans sonsuza kadar sizin yanınızda değil, bazı konulardan yapmanız gerekeni yapmadan beklemek size olumsuz olarak geri dönecektir. Şansınıza şükredin ve sorumluluklarınızı yerine getirin.

Aslan Burcu

Güzellik ve güç tamamen şansınızın eseri. Güneş her daim yüzünüze vuruyor. Bunların farkında olmanın size kattığı öz güven ise herkesi çıldırtacak cinsten. İnsanların size duyduğu çekimi lütfen iyi yönde kullanmaya gayret edin, bu kadar öz güvenle gittiğiniz yere bazen bakmamanız en büyük dezavantajınız olabiliyor.

Boğa Burcu

Konu aile ve kariyer ise, boğa burcu olarak sizden iyisi yok. Konu güzelliğe gelince de ne iş yerinde ne de ailenizde size taş çıkartacak birisi yok. Ama ne yazık ki aşk konusunda hatalı seçimleriniz yüzünden şansınız yerlerde. Eş seçerken dikkatli davranıp insanlığa değer veren kişilerle görüşmeniz gerekiyor.

Koç Burcu

Şans konusunda gerçekten de inişli çıkışlı bir hayatınız var. Üst üste gelen şanssızlıklar ve sonrasında açılan talihiniz tesadüf değil. Dikkat etmeniz gereken şey şanssız olduğunuz zamanları fark etmek ve seçimlerinizde dikkatli olmak. Talihiniz açıldığında ise size tutmak gerçekten zor. Unutmayın, kontrol edemediğiniz şeyler konusunda kafa yormak gereksiz stresten başka bir durum yaratmayacak.

Balık Burcu

Sizin için şans ikiye ayrılan bir konu. Belirli konulardaki şansınız gerçekten insanların asla sahip olamayacağı türden. Kumarda kaybeden aşkta kazanırmış derler ya, işte balık burcu için de böyle bir durum söz konusu. Finans konusundaki şanssızlıklarınız kadar aşkta şansınız yüksek. Size aşık olmaya her daim hazır insanlar sırada bekliyor. Bu konuda hiç kafa yormanıza bile gerek yok. Finans konusunda ise ihtiyatlı davranarak yaşadığınız sürece kendinizi negatif durumlardan koruyabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Geldik en tehlikeli burçlardan birine. Pek şanslı olmadığınız bir gerçek. Şanssızlığınızın boyutuna kafayı takmak yerine daha planlı bir hayata geçmek sizin için çok daha iyi olacaktır. Eminiz ki plan yaptığınız zaman şansa pek de ihtiyaç duymadığınızı fark etmişsinizdir. Hayatta başımıza gelen bazı şeyleri kontrol edemeyiz bu bir gerçek. Şans olarak nitelendirdiğiniz bu konuları kafanızdan uzak tutup, hükmedebildiğiniz meseleler üzerine odaklanmanız gerekiyor. Seçim ve karar süreçlerinde bilge insanlara danışmanızda fayda var.

Yay Burcu

Şanssız mısınız?  Evet. Hayat biraz ters mi davranıyor? Evet. Ama şunu unutmayın ki zorluklar karakteri inşa eder. Bu kadar burç arasında limonlardan limonata yapabilmek ancak sizin yapabileceğiniz bir durum. Burcunuzun güçlü olan taraflarını kavrayıp duruma müdahale etmeniz gerekiyor. İyimser olmayı öğrenmek sizin ruhunuzda var.

Terazi Burcu

Travis’in ünlü şarkısındaki gibi; Yağmur hep sizin üzerinize yağıyor. Şanssız olduğunuz gerçeğini zor da olsa unutmanız gerekiyor. Belki de yağmuru sevebilmeyi öğrenirseniz her şey mükemmel olacak. Hiç beklemediğiniz bir anda gökkuşağı karşınıza çıkabilir. Her şeye rağmen büyülü havanızı hiçbir şey bozamaz, yaşamınızın vazgeçilmezi olan sanata ve aşka kendinizi sonuna kadar açın.

Oğlak Burcu

Yine mi hep yek? Belki de tavla oynamayı bırakmanız gerekiyor. Şans gerektiren konulardan uzaklaşıp hayatınızı planlamaya devam edin. Ama her zamanki gibi ayrıntılara fazla kapılıp depresyona girmemek kaydı ile. Güvenilir, çalışkan ve dürüstsünüz. Bu özellikler şans ile ulaşılabilecek nitelikler değil değerini bilin.

 

Kova Burcu

Konu şans ise bütün dünya karşınızda gibi görünebilir. Belki de bütün dünya gerçekten karşınızda. Bütün dünyaya kafa tutacak kadar inatçı olan ruhunuz ise en büyük şansınız. Hayattaki en önemli şeylerden biri sizin için özgürlük ve bunu inatçı ruhunuz sayesinde elde edebilirsiniz.

İkizler Burcu

Zodyak’ın en şanssız burcu olarak talihinize hiçbir şekilde güvenmemeniz gerekiyor. Şansı yakaladığınız anlarda bile ufak pürüzler yüzünden her şey tepe taklak olabiliyor. Unutmayın ki sizin adapte olamayacağınız hiçbir durum bu dünyada mevcut değil. Adaptasyon yeteneğiniz sebebi ile çevre tarafından çok karakterli olarak algılana bilirsiniz ama şunu unutmayın ki bu sizin özel bir yeteneğiniz.
Share This