Bir Sayfa Seçin

Doğum günü konsept fikirleri arasında dolaşmaktan yoruldunuz mu? Pandemi yüzünden çocuğunuzun mutlu gününde ne yapacağınızı şaşırdınız mı? Doğru adrestesiniz… Hem dekorasyon hem de pandemiye uygun aktivitelerle dolu listemize göz atın!

Hazırlık yapacağım diye stres mi oldunuz? Sizi şöyle alalım biraz kafa Dağıtın !

Doğumgünü Konsept Fikirleri ‘nde Her Şeyden Önce Bol Balonlu Bir Dekor 

doğum günü konsept fikirleri

Günümüzde artık neredeyse her çizgi film karakterine ait balon bulabilmeniz gerçekten sizlerin işini kolaylaştırıyor. Bir kaç doğum günü balonu ve yanında çocuğunuzun sevdiği karakterin balonu onu moda sokmak için yetecektir. Son dönemde gözde olan temalar Elsa, Baby Shark, Maşa ile Koca Ayı, Peppa Pig ve Pijamaskeliler.

Baby Shark Temalı Şekilli Balonlar İçin Tıklayın !

Zoom Üzerinden Katılımlı Parti

doğum günü konsept fikirleri

Pandemide yaşadığımız en büyük sıkıntılardan biri sevdiğimiz insanlarla görüşebilmek. Bu mutlu günde çocuğunuz sevdiği insanları görünce gerçekten çok mutlu olacaktır. Sosyal mesafe kuralını da bozmamak adına Zoom üzerinden sevdiği insanları canlı olarak kısa bir süre bile görebilirse mutluluğu yüzlerce kat artacaktır.

Sevdiklerinden Kısa Videolar ile Mutluluğuna Mutluluk Katın

doğum günü konsept fikirleri

Zoom katılımlı parti fikrine alternatif olarak çocuğunuzun sevdiklerinden kısa doğum günü tebrik videoları çekip atmalarını isteyebilirsiniz. Böylece videoları pasta keserken ya da sonrasında toplu şekilde açıp ailecek izleyebilirsiniz.

Doğum Günü Konsept Fikirleri ‘nde Hem Lezzetli Hem De Eğlenceli – Temalı Pasta

doğum günü konsept fikirleri

Dilerseniz pastanızı da çocuğunuzun sevdiği karakterin şeklinde yapabilmek için hemen hemen her ilde onlarca pastane mevcut. Hem de tatları da görüntüleri kadar muhteşem oluyor.

Konsept Pasta Fikirleri !!!

Harika Bir Baby Shark Pasta Dizaynı !!!

Faydalı Atıştırmalıkları Eğlenceli Sunum ile Zenginleştirin

doğum günü konsept fikirleri

Çocukları cezbetmek için renkleri ve şekilleri kullanabilirsiniz. Tavşan şeklinde yapacağınız sağlıklı içeriğe sahip kurabiyeler onlar için şekerden daha cezbedici olacaktır. Meyvelere ise çeşitli şekiller verip nasıl kapış kapış yendiğine şahit olabilirsiniz.

Açık Hava Buluşması ile Enerjisini Atmasına Yardımcı Olun

çocuklar için doğumgünü

Yine pandemi kurallarını ihlal etmeden açık havada yapacağınız bir partide çocuğunuz gönlünce enerjisini atıp mutlu olabilecektir. Dış dekor süslemeleri içinde internetten yüzlerce dekor ve aktivite fikri alabilirsiniz.

Doğum Günü Konsept Fikirleri ‘nde

Parti Şapkası ve Maskeler

doğum günü konsept fikirleri

Partide kullanacağınız maske ve şapkalar ortamı inanılmaz eğlenceli bir hale getirecektir. Hem de genelde kartondan yapıldıkları için çok uygun fiyata birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Hatta ve hatta biraz emek ile kendiniz bile evde çeşitli maske ve şapkalar hazırlayabilirsiniz

Çocuklar için Parti Şapkası Fikirleri

Güzel Bir Müzik Listesi ile Dans Vakti

doğum günü konsept fikirleri

Gün boyunca partinize eşlik edecek hareketli şarkılar çocuğunuzun enerjisine enerji katacaktır. Mutlaka önceden en az 15 şarkılık bir liste hazırlamanızı tavsiye ederiz.

Çocuklar için hazır spotify şarkı listesi

Doğum Günü Konsept Fikirleri ‘nde 

Köpük Balon Zamanı

2. yaş doğumgünü fikirler

Doğum günü konsept fikirlerinde size yine ucuz ve eğlenceli bir aktivite. Bir çocuğu sevindirmek için yüzlerce uçuşan köpük balonlardan daha eğlenceli bir şey olabilir mi? Marketlerde de ucuza satılan köpük balon setlerini bir kere aldıktan sonra köpük üretmek için kullanılan sıvının evde yapılması da çok kolay.

Evde köpük balon hazırlama videosu

Kukla Şov

3 yaş doğumgünü fikirler

Çocukların dışında bizlerin bile ilgisini çeken kuklalar doğum gününde yardımınıza koşuyor. Birkaç eski çorap ve malzeme ile hazırlayacağınız komik şekilli kuklalar bile epey ilgisini çekecektir. Yapacağınız şovun interaktif olmasına özen gösterirseniz çok daha etkili olacaktır.

Evde çoraptan kukla yapımı Videosu

Doğum Günü Konsept Fikirleri ‘nde Evde Hazine Avı

çocuklar için 14 doğum günü fikri

Önce evin çeşitli yerlerine saklayacağınız küçük hediyeler almanız gerekiyor. Belki bir tane de büyük hazineyi temsil edecek büyük bir hediye. Sonrasında ise bunları bulabilmesi için ipuçlarının olduğu kartondan bir harita çizebilirsiniz. Bu konseptle beraber korsan kostüm konseptini de birleştirirseniz çok daha eğlenceli olabilir.

Popüler Temalar ile Sevindirin

doğum günü konsept fikirleri

Bu seçeneğimiz fazla uğraşmak istemeyen anneler için. İnternet üzerinde hazır konsept parti setlerinden bir tane alarak hızlı bir organizasyon yapabilirsiniz. Setlerin içinde balondan tutunda tabağına kadar tema baskılı malzemeler bulunuyor.

Baby Shark Temalı Şekilli Balonlar İçin Tıklayın !

Doğum Günü Konsept Fikirleri ‘nde Postacı Geldi

4 yaş doğum günü fikirleri

Eski bir yöntem de olsa posta çocuklar için gerçekten çok eğlenceli bir şey. Herhangi Bir arkadaşınız postacı kılığında kapınızı çalıp ona doğum günü için yazılmış mektup ve kartpostalları getirebilir. Postacı mektupları getirdiğinde kapıyı eski usul tıklayıp sizden gelen kim o?  sorusuna postacı geldiiiii diye cevap verirse daha eğlenceli olacaktır.

Hesaplı Çözümler de Var!

evde parti malzemesi hazırlamak

Evde eski kağıtları delgeç ile delip biriken parçaları konfeti yapımında kullanabilirsiniz. Ya da bir kağıdı sarmal şekilde kesip kedi merdivenine dönüştürebilirsiniz. Bu ve onlarca parti dekorasyonu yapma fikirleri için Tıklayın.

Balondan Kapı Perdesi Fikri

Telefonunuzu Kullanarak Hatıralık Resim Arka Planı Yansıtın

Share This